אודות

עומר ענתות

אודות

ספרים אונליין. היו שראו בנו הבטחה להפוך ל'אמזון' הישראלית, זה אמנם לא קרה, אבל את השיעור לגבי היכולת שלי והבנת הפוטנציאל של התעשיה הפנמתי טוב, ובפעם השנייה בחיי עליתי על טיסה לכיוון אחד. היעד היה ניו יורק, שם למדתי לתואר שני במנהל עסקים ופרסום.

בועת הסטארט אפים בתפוח הגדול הייתה אז בשיאה, והתמקצעתי במספר חברות, עד שהפכתי בעצמי לשותף באחת. במהלך הקריירה המקצועית שלי הבנתי כלל ברזל אחד - יזמות אמיתית שווה ומורכבת מסך כל הכישורים המקצועיים שלך. בימינו, כבר לא מספיק רק ידע טכנולוגי, או רק ידע בשיווק, אתה צריך לרכוש כמה שיותר מיומנויות רלוונטיות לתחומי השוק השונים, ולדעת כיצד ליישם ולשלב כל אחת מהן בבחירות העסקיות שלך. כשחזרתי לארץ מניו-יורק, זה הקו המקצועי שליווה אותי, וזה הקו המקצועי שאני מנסה להנחיל ממרום ניסיוני ליזמים צעירים שאיתם אני עובד. בשנים האחרונות אני עוסק בעיקר בייעוץ למיזמים שונים בתחומי הדיגיטל והאונליין, כאשר אני מנסה לשלב את הידע שצברתי בעסקים, פרסום ושיווק לכדי מתודולוגיה הוליסטית אחת.

נולדתי בחיפה, אני בן 48 ואבא לשלושה ילדים שהם עבורי העולם כולו.

את השירות הצבאי שלי עשיתי כלוחם וחובש צוות סיור ביחידת מורן, שירות מאתגר שעזר לי לגבש את אישיותי לקראת החיים. כשהשתחררתי קניתי כרטיס טיסה בלי תאריך חזרה, המראתי לטייל ולראות עולם. כשחזרתי לארץ כעבור שנה וחצי והחלטתי להגשים כמה חלומות – הקמת להקה (היה כיף, הקהל לא התרשם ☺ ), רכישת אופנוע שטח מקצועי, הקמת חברה לאביזרי אופנועים ועבודה כטבח במספר מסעדות (פרגו וצל- אורנים ביניהן). לאחר מכן התחלתי את לימודי התואר הראשון שלי במנהל עסקים וכלכלה.

לאחר מעבר לת"א ניהלתי את המכירות בחברה לייעוץ מוזיקלי וניהול זכויות יוצרים, הקריירה שלי אמנם תפסה מסלול מעט שונה בהמשך, אבל את התקופה הזאת שכללה עבודה עם כל משרדי הפרסום הגדולים, אולפני הפקה וערוצי טלוויזיה, אזכור לעד. האהבה למוזיקה תמיד נשארה חלק משמעותי מחיי, גם כשהעסקים והיזמות הפכו להיות העיסוק המרכזי שלי. בשנת 1999 מוניתי למנהל השיווק של חברת 'דיבוק', אחד מאתרי האיקומרס הראשונים בישראל שעסק במכירת

טופס יצירת קשר

דרך ליצור איתי קשר

מחפשים את ה-X Factor שיהפוך את המיזם שלכם לדבר הבא?
מוזמנים לפנות אלי.

שם *
אימייל *
הודעה*
צור קשר